O nás

TOP sťahovka – topstahovka.sk

Korene našej spoločnosti topstahovka.sk siahajú do roku 2010. Spočiatku sme začali pôsobiť ako sťahovacia služba v Bratislave, ako firma s jednou dodávkou. Postupom času sa náš vozový park rozširoval a spolu s ním aj portfólio našich služieb. Momentálne disponujeme viac než 15 vozidlami. Venujeme sa predovšetkým sťahovaniu firiem, bytov a technológií.

V snahe ponúknuť zákazníkom komplexné dopravné a sťahovacie služby, sme postupne rozšírili portfólio našich služieb aj na medzinárodné sťahovanie, exportné balenie a skladovanie.

Dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu a profesionalitu našich služieb, čo nám prinieslo tisíce spokojných a stálych zákazníkov. V súčasnosti patríme medzi najrýchlejšie sa rozrastajúce spoločnosti v tejto oblasti na Slovensku. Máme viac ako 15 vlastných zamestnancov, ktorí absolvovali školenie o poskytovaní sťahovacích služieb a majú dlhoročnú prax.

Popri sťahovacích službách zabezpečujeme aj odborné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií. Zákazníkom, ktorí potrebujú na prechodnú dobu uskladniť svoje veci, ponúkame skladovanie vo vlastnom sklade, ktorý je temperovaný a chránený bezpečnostným systémom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Volajte
+421 915 097 873